Najteži ovosezonski poraz Podravke

Vodeća ekipa skupine mađarski Gyor slavio je u Koprivnici s 33-18
26092020_podravka_borussia_34-1-scaled RK Podravka

Rukometašice Podravke Vegete doživjele su na domaćem terenu najuvjerljiviji poraz u ovoj sezoni Lige prvakinja. Vodeća ekipa skupine mađarski Gyor slavio je s 33-18.

Koprivničanke su se dobro držale do 22. minute, kad su još zaostajale samo dva pogotka za Mađaricama (8-10). Gyor je serijom 5-0 od 36. do 42. minute došao do dvoznamenkaste prednosti (10-20) te ju kasnije povećavao do konačnih +18 (15-33). Mađarice su tako ostale neporažene već 50. utakmicu zaredom.

Grkinja Lamprini Tsakalou je sa sedam golova bila najbolja kod Podravke, dok je Dijana Mugoša postigla dva pogotka. U Gyoru su po šest pogodaka postigle Estelle Nze Minko i Veronika Egebakken Kristiansen.

Dva kola prije kraja natjecanja Podravka je na zadnjem mjestu u skupini B s dva boda.