Naftaš Ivanić u derbiju svladao Vatrogasac

0e11551540ff15009bbbe3f42ba1fc72_XL

U derbi susretu 25. kola Prve županijske lige, Naftaš Ivanić je uzeo vrijedna tri boda protiv vrlo dobre momčadi iz Kobilića koju su svladali s 4:2.

Po velikom nevremenu na Zelenjaku domaćin se bolje snalazi i nakon velike nadmoći dolazi u vodstvo preko konačno probuđenog Joveša. No slavlje domaćina kratko je trajalo, jer gosti preko Kontića poravnavaju. U drugom dijelu domaći igrači još pojačavaju ritam i redaju priliku za prilikom i konačno prekrasnim golom kapetana Marasa dolaze ponovno u prednost.

Slavlje domaćina traje samo tri minute jer u jednom od rijetkih napada gostiju u drugom dijelu sudac pokazuje na bijelu točku i Sambol ponovno sve vraća na početak. Nogometaši Naftaša nisu se predavali i preko najboljeg strijelca lige Radoša u 87 minuti još jednom dolaze u vodstvo. Pobjedu i tri boda u sudačkoj nadoknadi potvrdio je najbolji igrač susreta, Joveš

-Ova pobjeda protiv neugodnog protivnika je potvrda je kako smo izašli iz krize i da s ozbiljnim pristupom svakom treningu i utakmici u ovoj ligi nema nam ravnoga. Uz stalne Božića i Šimunovića prvoj momčadi u jučerašnjem susretu priključen je, još jedan junior Dominik Furmek- kazao nam je sportski direktor kluba iz Ivanić-Grada Stipo Šimunović.