Naftaš Ivanić preokretom u Zdencima do pobjede

Zaostatak od 2:0, igrači Naftaš Ivanića na kraju su pretvorili u pobjedu od 3:2
73150692_624007661466321_3248330778676822016_n

Iza nogometaša Naftaš Ivanića uspješno je gostovanje u Zdencima Brdovečkima, gdje su domaći Vatrogasac svladali s 3:2. Iako početak utakmice nije sugerirao da bi Naftaš mogao doći do bodova.

Utakmicu su domaći igrači otvorili brzim golom već u prvoj minuti preko Kolarića, a kada je isti igrač sredinom prvog poluvremena iskoristio veliku pogrešku gostujuće obrane i povisio na 2:0 rijetki su vjerovali da Naftaš Ivanić može do bodova. Na sreću po momčad iz Ivanić-Grada, tako nisu mislili trener i igrači, koji su u drugom dijelu napravili veliki preokret.

Prvo iskusnog i još ozlijeđeni Radoš u samo nekoliko minuta od ulaska u igru postiže prvi zgoditak za gostujuću momčad, koja domaćina lomi u posljednjih desetak minuta. Prvo je 16-godišnji Starčić u prvom kontaktu s loptom izjednačio rezultat u 83. minuti, da bi tri boda i veselje gostima donio Sabolić u 87. minuti prvijencem u dresu Naftaš Ivanića.