Naftaš Ivanić pobjednik Kupa NS Križ

U finalnom susretu odigranom u Vezišću, Naftaš je domaću Milku Trninu svladao s 2:1
203854317_124847359766236_6217332635825861427_n

Nogometaši Naftaš Ivanića pobjednici su Kupa Nogometnog središta Križ. U finalnom susretu odigranom u Vezišću, Naftaš je domaću Milku Trninu svladao s 2:1.

Golovima Čunija i Miškovića, momčad iz Ivanić-Grada nakon 35. minuta igre imala je vodstvo od 2:0. Milka Trnina desetak minuta prije isteka devedesete minute golom Loma smanjuje rezultat, no za nešto više domaći nogometaši nisu imali snage te je Kup otišao put Ivanić-Grada.

Utakmica u Vezišću bila je posljednja koju je u dresu Naftaš Ivanića odradio Dario Kelšin, koji je odlučio objesiti kopačke o klin.

-Nadamo se Dario da ćeš biti naš veliki navijač na tribinama, vrata kluba uvijek će ti biti otvorena. Hvala ti na svemu što si dao za naš klub i svako dobro u životu žele ti igrači, treneri, uprava i navijači- poručili su iz Naftaš Ivanića.