Mladost kući pjevajući sa Sajmišta

I treću proljetnu utakmicu na svom stadionu Vrbovčani gube na svom stadionu
vm

I treću proljetnu utakmicu na svom stadionu Vrbovčani gube na svom stadionu. Ovoga puta susret 18. kola protiv petrinjske Mladosti, koja ode kući pjevajući s pobjedom u džepu od 3-1.

Već u 7. minuti poveli su golom Abramovića, koji volej-udarcem iz blizine pogađa mrežu domaćina, nakon ubačaja s desne strane. Uzvraća domaćin pokušajima Josipa Colarića, Sliškovića, Trošića i Domagoja Colarića iz slobodnjaka, ali bezuspješno. Onda je stigla (nova) kazna. Slobodan udarac s vrha šesnaesterca u 38. minuti za goste je izveo Filipović, koji je pogodio bliži kut za 2-0.

U 59. minuti, nakon kornera, na 3-0 povisuje Dumbović glavom na drugoj stativi. Malo zatim Slišković se našao u velikoj prilici, ali je promašio vrata. Počasni gol za domaćina ipak je u 63. minuti postigao Josip Colarić i to je bilo sve vrijedno viđeno do kraja susreta.

Crni oblaci ne napuštaju Sajmište. Vrbovčani za pobjedu ne znaju još od 12. rujna, na kontu imaju i dalje svega pet bodova, a opstanak u rangu čini se sve težim. Novi ispit (i šansu za bodova) Crveni imaju za tjedan dana protiv HAŠK-a.