Ivanić-Grad

volkswagen

U Ivanić-Gradu ukraden VW Transporter, koji je pronađen u Novom Čiču

U Ivanić-Gradu na Godrijanovom putu, na parkiralištu, nepoznati je počinitelj otuđio teretni automobil marke VW Transporter virovitičkih...

243938615_188979066686398_164909032725372348_n

Naftaš Ivanić do vrha napunio mrežu Klasa

U jedinom današnjem susretu 11. kola Jedinstvene županijske lige, Naftaš Ivanić je na Zelenjaku s 8:0 razbio posljednjeplasirani Klas. Bila...

Zagreb: Vatrogasci gase automobil u ulici Vrtni put

Planuo ured trgovačkog društva u Ivanić-Gradu, jedna osoba hospitalizirana

Policijska uprava zagrebačka izvijestila je o požaru koji se dogodio na području Ivanić-Grada. Na Trgu Vladimira Nazora, iz zasad...

WhatsApp Image 2021-10-14 at 16.19.51

Zagrebačka županija darovala nekretninu Visokoj školi Ivanić-Grad

Na 2. sjednici Županijske skupštine Zagrebačke županije jednoglasno je usvojen prijedlog odluke o darovanju nekretnine Gradu Ivanić-Gradu...

DSC_7350

FOTO: Ivanić-Grad slavi 150 godina otkako je dobio status grada

Prije 150 godina Grad Ivanić-Grad dobio je status grada. Okrugla obljetnica proslavljena je svečanom sjednicom Gradskog vijeća na kojoj su...

DSC_7423

VIDEO/FOTO: LADO uveličao proslavu Dana Grada Ivanić-Grada

Ivanić-Grad danas je svečanom sjednicom Gradskog vijeća proslavio 150 godina otkako je dobio status grada. Proslavu velike obljetnice...

DSC_7387

FOTO: Oni doprinose boljem i ljepšem Ivanić-Gradu

Ivanić-Grad iz godine u godinu postaje sve poželjnije mjesto za život, a veliku ulogu u tome svakako imaju mnogobrojni pojedinci i udruge...

20211012_165658

IVANIĆ-GRAD: Položeni vijenci uoči svečane sjednice Gradskog vijeća

Ivanić-Grad danas obilježava Dan Grada i 150 godina Grada Ivanić-Grada. Tim povodom danas će se održati svečana sjednica Gradskog vijeća na...

policija 3

Razbio staklo na ulaznim vratima pa oštrim predmetom teško ozlijedio 62-godišnjakinju

Policija je dovršila kriminalističko istraživanje nad 68-godišnjakom zbog sumnje da je jučer na području Ivanić-Grada, nakon što je nasilno...

Novac2-1

Prevarila 91-godišnjakinju i oštetila ju za nekoliko destaka tisuća kuna

Policijska uprava zagrebačka izvijestila je o još jednoj prijevari u kojoj je oštećena 91-godišnjakinja, izvijestila je Policijska uprava...

WhatsApp Image 2021-09-23 at 11.39.55 (1)

Noa Marinčić dres Naftaš Ivanića zamijenio onim Hrvatskog dragovoljca, gdje se snašao jako dobro

Nogometaši Naftaš Ivanić nakon nešto slabijeg ulaska u prvenstvo u posljednjih šest kola nanizali su isto toliko pobjeda, koji su se...

244058433_1721818041508499_2099064519722447356_n

Dječji vrtić Ivanić-Grad domaćin je petodnevne mobilnosti u sklopu Erasmus projekta Little friends of nature

DV Ivanić Grad domaćin je petodnevne mobilnosti u sklopu Erasmus projekta Little friends of nature. Uz domaćine, sudionici događanja su...

pozar

IVANIĆ-GRAD: Izgorjelo spremište alata, šteta 30 tisuća kuna

Između 4. i 5. listopada u Ivanić-Gradu u Ulici kralja Tomislava, najvjerojatnije uslijed tehničkog kvara na stropnom rasvjetnom tijelu, u...

Foto safari cudesna suma Zutica (11)

Čudesna šuma Žutica te zove!

Šuma Žutica dio je Nacionalne ekološke mreže Nature 2000. Prostire se u zoni poplavnog područja Lonjskog polja i druga je najveća nizinska...

DSC_6445

FOTO: Samo dječja igra nikad ne umara

Vikend u Ivanić-Gradu ispunjen je brojnim sadržajima, koji su pripremljeni u sklopu ovogodišnje Bučijade i Festivala igračaka koji se...

DSC_6383

Ivanić-Grad dobio Edukacijsko-prezentacijski centar bučinog ulja

Ivanić-Grad ponovno je u znaku buče, pa je tako danas otvorena najveća turističko-gospodarska i gastronomska manifestacija posvećena tom...

243525409_571638753891700_4009238316769547196_n

FOTO: U Ivanić-Gradu otvorena 17. Bučijada

Ivanić-Grad ponovno je u znaku buče, pa je tako danas otvorena najveća turističko-gospodarska i gastronomska manifestacija posvećena tom...

IMG_1980-001

Sve je spremno za Bučijadu i Festival igračaka u Ivanić-Gradu

U Ivanić-Gradu su odrađene i posljednje pripreme za 17. Bučijadu i 7. Festival igračaka. Dvije najveće gradske manifestacije ove se godine...

DSC_6192

JAVOR BOJAN LEŠ, gradonačelnik Ivanić-Grada: Ljudi su ti koji će vas kazniti i nagraditi za vaš rad

Opsežan dnevni red treće sjednice Gradskog vijeća Grada Ivanić-Grada koji je imao 21 točku, vijećnici su odradili za tri sata. Uz usvajanja...

DSC_6162

Ivanić-Grad europskim sredstvima namjerava izgraditi tržnicu u Posavskim Bregima

Grad Ivanić-Grad na mjeru 7.4.1 prijavljuje projekt izgradnje “Otvorene tržnice u Posavskim Bregima”. Zeleno svjetlo za ulaganje dalo je i...

DSC_6184

Poznati dobitnici Javnih priznanja Ivanić-Grada

Pod predsjedanjem Željka Pongraca jučer je održana 3. sjednica Gradskog vijeća Ivanić-Grada. Na opsežnom dnevnom redu našla se i Odluka o...