Naftaš Ivanić do vrha napunio mrežu Klasa

Golijada na Zelenjaku
243938615_188979066686398_164909032725372348_n

U jedinom današnjem susretu 11. kola Jedinstvene županijske lige, Naftaš Ivanić je na Zelenjaku s 8:0 razbio posljednjeplasirani Klas. Bila je to igra mačke i miša, što sugerira i konačni rezultat utakmice, kojom je domaći sastav nastavio pozitivan rezultatski niz.

Mrežu skromnih gostiju u 10. je minuti načeo Sabolić, a do odlaska na odmor redom su pogađali Vrdoljak, Brkić i Slivar. U istom ritmu domaća je momčad nastavila i u nastavku kada su se u strijelce upisali Brkić po drugi puta, M. Banović, te D. Banović koji je bio dvostruki strijelac.

U sutrašnjim utakmicama sastaju se; Jaska Vinogradar-Polet, Zrinski-Strmec, Turopoljac-Dinamo, Rakov Potok-Ban Jelačić, Lomnica-Bregana, Kupa-Sloga i Vatrogasac-Mladost.