Lonja pobjednički kroz Ostrnu

Zaostatak od 3:1, Lonja je u konačnici pretvorila u pobjedu 5:3
nk lonja

Odlična utakmica odigrana je na proljetnom startu u Ostrni, gdje je istoimeni domaćin ugostio Lonju. Najzadovoljniji mogu biti gledatelji koji su vidjeli osam zgoditaka. Slavili su gosti iz Lonjice s 5:3, preokrenuvši vodstvo domaćina od 3:1 u konačnih 3:5.

Nestić u 15. i Delić u 36. minuti osigurali su Ostrni vodstvo od 2:0, koje je u 41. smanjio Vidović. Kada je Mandić nakon samo tri minute igre u nastavku povisio na 3:1 izgledalo je kako će bodovi ostati u Ostrni. No, tako nisu misli i Lonjičaki koji ubacuju u višu brzinu te u posljednjih petnaestak minuta ruše sve snove domaćina.

Stojanović u 57. i 76. vraća rezultat u egal, da bi Forgač i Baček kreirali potpuno preokret za veliko slavlje Lonje.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA – ISTOK
NK OSTRNA – NK LONJA 3:5 (2:1)
STRIJELCI: 1:0 Nestić (15-11m), 2:0 Delić (36), 2:1 Vidović (41), 3:1 Mandić (48), 3:2 Stojanović (57), 3:3 Stojanović (76), 3:4 Forgač (80), 3:5 Baček (86)