Lonja lakoćom prošla kroz Novo Čiče

Lonja je pobijedila na gostovanju u Čiču nakon dosta godina neuspjeha. Međutim, jučer je skinuto i to prokletstvo, nakon sigurne i uvjerljive pobjede od 4:0.

Od samog početka Lonja je dominirala mirnoćom i posjedom, i već u jedanaestoj minuti imala je vodstvo nakon što je ubačaj Ivoša, Pavlić skrenuo u gostujuću mrežu. Iako je Lonja do odlaska na odmor imala još nekoliko prilika, do rezultatske promjene više nije došlo. I u drugih 45. minuta Lonjičaki su nastavili s dominacijom, a konačni slom domaća je momčad doživjela u posljednjih dvadesetak minuta u kojima se mreža zatresla još tri puta. Redom su pogađali Starčević, Vimislicky i Forgač.

Nakon dva odigrana kola s maksimalnih 6 bodova Lonja predvodi kolonu klubova Prve županijske lige- Istok.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA- ISTOK, 2. KOLO
NK DINAMO HIDREL – NK LONJA 0:4 (0:1)
STRIJELCI: 0:1 Pavlić (11), 0:2 Starčević (70), 0:3 Vimislicky (76), 0:4 Forgač (84)
NK DINAMO HIDREL: Šimić, Pudić, Panić (od 36. Čolić), Gmižić, Jambrešić, Godinić, Mršić, Ž. Josić, D. Josić (od 64. Žugaj), Kuzmić (od 64. Blažević), Troha (od 55. Slivak). TRENER: nema
NK LONJA: Mandić, Vidović (od 82. Baček), Postružin (od 51. Baček), Salopek, Pavlić, Ivoš (od 77. Delija), Piskač, Šumić, Starčević (od 71. Globar), Simonović (od 57. Vimislicky), Hmelina. TRENER: Igor Maksimović