Lonja je na pravi način potvrdila pobjedu iz Kuča

Nogometaši Lonje gostujuću pobjedu iz Kuča na najbolji mogući način potvrdili su pobjedom u lokalnom derbiju protiv Dubrave koja je u Vrbovcu na igralištu s umjetnom travom poražena s 5:0.

Bila je to jednosmjerna ulica, što potvrđuje i visoka pobjeda Lonje koja je mrežu gostiju načela već u petoj minuti kada je u šesnaestercu gostiju srušen Salopek, da bi najstrožu kaznu u pogodak pretvorio Ivoš. Na drugi se gol nije dugo čekalo, jer već u 12. minuti prvijenac u dresu Lonje postiže Filip Oroz. S vodstvom Lonje od 2:0 otišlo se na odmor. Sve nade gostiju u pozitivan ishod drugim je zgoditkom u 55. minuti uništio najbolji igrač susreta Oroz.

Vrebali su nakon toga brzi igrači Lonje greške obrane gostiju pa je tako Kahlina ukrao jednu loptu i proslijedio je do Simonovića koji je izašao sam na vratara i s lakoćom zabio za 4:0, dok se za petardu u mreži gostiju pobrinuo Kahlina na odličnu i nesebičnu asistenciju Luke Bačeka.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA, 18. KOLO
NK LONJA – NK DUBRAVA 5:0 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Ivoš (5-11m), 2:0 Oroz (12), 3:0 Oroz (55), 4:0 Simonović (64), 5:0 Kahlina (72)
NK LONJA: Caput, Kahlina, Salopek (od 75. Pavlović), Piskač, Ivoš, Oroz, Šumić, M. N. Forgač (od 68. Baček), Postružin (od 58. Simonović), K. Forgač (od 80. Filić), Hmelina (od 80. Jagatić). TRENER: Igor Maksimović
NK DUBRAVA: Kozumplik, B. Crnoja, Leboš, Bradić, Fulir, Matić, Suša (od 57. Mesarić), Brkljačić (od 57. Ščuric), Štefanac, Vrtar, L. Crnoja (od 75. Brtan). TRENER: Dražen Fulir