Dugo Selo '55 - Lokomotiva 27:32

Lokomotiva u završnici slomila otpor dugoselskih rukometašica

Punih 40. minuta to je bila izjednačena utakmica u kojoj niti jedan sastav nije imao prednost veću od dva pogotka
437147825_1216869032863579_453079399611333631_n Facebook ŽRK Dugo Selo '55

Rukometašice Dugog Sela ’55 pružile su sjajan otpor drugoplasiranoj Lokomotivi, koja je na parketu dugoselske Gradske sportske dvorane slavila s 32:27. Punih 40. minuta to je bila izjednačena utakmica u kojoj niti jedan sastav nije imao prednost veću od dva pogotka.

Prvi dio pripao je igračicama Dugog Sela ’55 koje odličnom igrom na predah odlaze s vodstvom 18:16. U drugom dijelu nažalost, domaće igračice ne nastavljaju u istom ritmu, a ključnim se pokazao period od 44. do 54.minute kada gošće koriste sve svoje prilike i serijom 7:1 odlaze na nedostižnih 30:23. Do kraja susreta dugoselske rukometašice uspjele su tek kozmetički uljepšati rezultat za konačnih 32:27.

Najučinkovitije igračice u redovima Lokomotive bile su Lara Burić i Kristina Dramac s po šest zgoditaka, dok je vratarka Antonija Mamić imala 14 obrana, koliko je skupila i domaća golmanica Mara Plašić. Najučinkovitija sa šest zgoditaka bila je Petra Dičak, pet je pridodala Josipa Bebek.