Lokomotiva preokrenula Inter u Zaprešiću za potvrdu petog mjesta

Lokomotiva je preokretom u nastavku susreta stigla do pobjede u Zaprešiću kod Intera čime je sastav trenera Gorana Tomića nastavio sjajan rezultatski niz. Za Lokomotivu koja je u sinoćnjem susretu slavila s 2:1 ovo je četvrta uzastopna pobjeda, odnosno šesta u posljednjih sedam kola kojom su potvrdili peto mjesto, dok će Inter bez obzira na ishod u posljednjem kolu ovogodišnje prvenstvo končati kao šestoplasirani sastav 1. HNL.

Jučerašnji susret Zaprešićani su otvorili ranim zgoditkom, jer već u 11. minuti Nikola Rak je pogotkom s ruba šesnaesterca doveo Inter u vodstvo. Preokret se dogodio u nastavku susreta u kojem Lokomotiva najprije u 48. minuti izjednačuje preko Šunjića, da bi deset minuta kasnije konačni rezultat postavio Musa.