Remi u Kranjčevićevoj ulici

Leš zatresao vlastitu mrežu, Mitrović spasio bod Gorice kod Lokomotive

Ovakvim rezultatom su oba sastava ostala na istim pozicijama na ljestvici
Zagreb: NK Lokomotiva i HNK Gorica u utakmici 29. kola Prve HNL Sanjin Strukic/PIXSELL

Nogometaši Gorice s gostovanja u Kranjčevićevoj ulici vraćaju se s jednim bodom odigravši 1:1 s Lokomotivom u susretu 29. kola SuperSport HNL-a.

Domaća momčad je dominirala većim dijelom prvih 45. minuta u kojima je imaa prednost od 1:0 iz 29. minute zahvaljujući autogolu Matea Leša, od kojeg se lopta odbila u vlastitu. Nakon primljenog pogotka kod gostujućih nogometaša osjetila se veća želja, no domaći igrači odbijali su sve njihove pokušaje. Ipak, njihova je obrana probijena u 73. minuti kada Josip Mitrović pogodio za konačnih 1:1.

Ovakvim rezultatom su oba sastava ostala na istim pozicijama na ljestvici. Lokomotiva je peta s 41 bodom, jednim manjem od četvrtog Osijeka, dok je Gorica šesta s 35 bodova na kontu.