Lea Grubišić i Dora Bračun brončane na Croatia Openu

Ovim rezultatima, osvojeni su i prvi bodovi za Europsku rang listu
IMG-20220618-WA0021

Iza natjecateljica TKD Dugo Selo uspješan je nastup na vrlo jakom međunarodnom natjecanju iz G2 serija taekwondo turnira, Croatia openu, gdje su osvojena dva brončana odličja.

Juniorka Lea Grubišić bila je brončana u kategoriji juniorki do 68 kilograma, čime je osvojila i prve bodove na Europskoj taekwondo ljestvici. Isti je uspjeh u kadetskom uzrastu postigla i kadetkinja Dora Bračun u kategoriji do 37 kilograma. Blizu medalje bio je junior Matija Bertek, koji je u borbi za medalju doživio minimalni poraz od predstavnika Bosne i Hercegovine.

-Ovo je veliki rezultat za naše sportaše i za sam klub, jer su po prvi puta dvije sportašice osvojile medalje na ovako velikom natjecanju- poručili su iz TKD Dugo Selo.

Inače, na ovogodišnjem Croatia openu nastupilo su 743 natjecatelja iz 45 država.