Kurilovec neporažen u Maču, osvojenim bodom zadržano prvo mjesto

Kurilovec je golovima Čureka i Sedlačeka vodio u dva navrata, dok se domaća momčad Gaja u susret vraćala preko Haramusteka i Šabana
Gaj-Kurilovec-1024×768

Pobjednička serija nogometaša Kurilovca zaustavljena je na gostovanju u Maču kod petoplasiranog Gaja. Susret je završio podjelom bodova 2:2, pri čemu su Kurilovčanima golovima Čureka i Sedlačeka vodili u dva navrata, dok se domaća momčad u susret vraćala preko Haramusteka i Šabana.

Čurek koji se nakon odrađene suspenzije vratio u momčad Kurilovca u 17. je minuti donio prednost svoj momčadi, koju je 15. minuta kasnije poništio Haramustek. Ipak do odlaska na odmor Sedlaček je pogodio za novo slavlje. Rezultat je bio nepromijenjen sve do 70. minute kada je Šaban postavio pokazat će se kasnije konačnih 2:2.

Trener Pancirov u današnji je susret ušao sa sljedećim sastavom; Debijađi, Spudić, Čurek, Rajić, Ćosić, Šarić, Adžić, Marinić, Sedlaček, Cruz i Muhar, dok su u nastavku susreta priliku za igrom dobili Hodak, Sudar, Krpan i Tolj.

U sljedećem, 23. kolu, Kurilovec gostuje kod Karlovca 1919.