Kupa remizirala u Gornjoj Lomnici, Mladost ostala jedini pratitelj

Meštrica-Kupa 1:1
WhatsApp Image 2021-05-09 at 14.05.29

Matineja nam je danas donijela veliki derbi 1. ŽNL-Istok. Vodeća Kupa gostovala je u Gornjoj Lomnici kod Meštrice, kojoj je igrala samo pobjeda u za ostanak u igri za naslovom prvaka. Nakon 1:1 zadovoljniji su gosti koji su zadržali vodeću poziciju s dva boda prednosti ispred obrezinske Mladosti, dok je Meštrica ovim remijem otpala iz utrke, jer ima prevelikih osam bodova zaostatka.

Kupa je povela golom Kristijana Blažinčića u 39. minuti i imala vodstvo sve do 64. minute kada je Matej Hanžek svojim golom poravnao rezultat. Po gostujućoj reakciji bio je to sporan gol, zbog činjenice da lopta možda i nije prošla gol liniju!? Bilo kako bilo sudac je pokazao na centar te se u preostalom vremenu rezultat više nije mijenjao.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA-ISTOK, 24. KOLO
NK MEŠTRICA – NK KUPA 1:1 (0:1)
STRIJELCI: 0:1 Blažinčić (39), 1:1 Hanžek (64)
NK MEŠTRICA: I. Mihalinčić, Šimunović, Radaš, G. Mihalinčić (od 46. Matanović), Hanžek (od 74. Bartolović), Augustić, Britvec, Šečić, Galović, Habuš (od 19. Orečić 19). TRENER: Mario Skorin
NK KUPA: Kušević, M. Petković, Kostadin, Sečenj (od 46. Turković), Vranešić, I. Petković, Poturica (od 52. Bašić), Blažinčić, Brajković, Belačić (od 80. Zlodi 80), Šandor. TRENER: Miroslav Lukinić