Nastavljen pobjednički niz

Kulenović odveo Dinamo na vrh ljestvice

S 1:0 Dinamo je pobijedio u Kranjčevićevoj ulici Lokomotivu i privremeno zasjeo na vrh ligaškog poretka
U 31. kolu HNL-a susreli su se Lokomotiva – Dinamo Luka Stanzl/PIXSELL

Dinamo je ponovno vodeći sastav lige. Privremeno, dok ne završi utakmica na Rujevici između Rijeke i HNK Gorice. Bilo kako bilo, pobjedom u Kranjčevićevoj ulici, Dinamo je nastavio pobjednički niz i nastavlja pritiskati riječki sastav.

Dinamo je u Kranjčevićevoj ulici bio daleko bolja i opasnija momčad, a nadmoć su Modri potvrdili tek u 60. minuti kada je Sandro Kulenović postigao pobjednički zgoditak. Nakon pogotka utakmica se promijenila. Odjednom su igrači Lokomotive ‘pucali’ od snage te su krenuli po izjednačenje.

Sjajnu šansu imao je domaćin u 74. minuti kada je sam pred Nevistića izašao Goričan, ali je Nevistić u dva navrata sjajno reagirao.