Krešimir Keta Bandić na tronu

Iako su bili autsajderi, ekipa sastavljena od Mostaraca i Splićana stigla je do kraja
Čudo u Domu sportova: Keta Bandić uzeo Kutiju na penale za prerano preminulog prijatelja Marko Prpic/PIXSELL

Momčad Krešimir Keta Bandić osvojila je 50. izdanje Kutije šibica pobjedom u finalu protiv Poliklinike Milojević s 4-3 boljim izvođenjem sedmeraca nakon što je susret završio bez golova.

Poliklinika je u prvom poluvremenu u dva navrata imala dvije minute igrača više, a tijekom susreta je tri puta gađala okvir gola, no nije uspjela svladati Marka Čolaka. U samoj završnici igrača više imala je i ekipa Krešimir Keta Bandić, no pogodaka nije bilo, pa je pitanje pobjednika razriješeno udarcima sa sedam metara.

Odluka je pala u četvrtoj seriji kada je Josip Božinović zabio, a potom je Marko Čolak obranio udarac Kristijanu Grbeši.

Najbolji igrač turnira je Josip Božinović iz pobjedničkog sastava, najbolji vratar je Maro Čolak, također iz ekipe Krešimir Keta Bandić, dok je prvi strijelac Luka Perić iz Jucy Maraske s devet golova.

U susretu za treće mjesto ekipa Juicy Maraske je sa 6-1 pobijedila Keraterm Centroplinomont. Luka Perin je zabio dva gola, a po jednog Franco Jelovčić, Josip Jurić, Tihomir Novak i Nermin Kahvedžić, dok je kod poraženih pogodak postigao Antonio Krajinović.