Koka ipak prejaka za Dugo Selo ’55

U derbiju kola varaždinska Koka odnijela je bodove iz Dugog Sela
WhatsApp Image 2021-05-26 at 21.42.14

24. kolo 1. HRL za žene donijelo je derbi šeste i sedme ekipe na tablici, Dugog Sela ’55 i Koke, koja je slavila s 28:24. Epitet derbi je sigurno opravdan što nam govori i 11 izjednačenja u prvom poluvremenu.

Na kraju poluvremena, zadovoljnije su ipak mogle biti Varaždinke jer su vodile 16:13. Dugo Selo ulazi bolje u nastavak i serijom 9:5 dolazi do 21:22. Za više od toga nije bilo snage, a ni odlučnosti. Mogu Dugoselke žaliti za neiskorištenim prilika s dvije igračice više, ali sinoć ih jednostavno nije išlo.

Prvo ima Koke bila je Tea Jalušić s 9 golova, koliko je u domaćim redovima zabila Josipa Bebek. Koka je ovom pobjedom “skočila” na četvrto mjesto, dok je Dugo Selo ostalo na sedmom mjestu.