U konkurenciji 55 natjecateljica

Katja Braica srebrna na jakom međunarodnom turniru u Slovačkoj

Još jedan uspjeh za velikogorički karate
image3

Natjecatelji Karate kluba Velika Gorica i njihov trener Goran Živković jutros su se vratili s jakog međunarodnog turnira u Bratislavi – Grand prix Slovakia na kojem je sudjelovalo 3 500 natjecatelja iz 36 država.

Karate klub Velika Gorica na ovom je turniru nastupio s 11 natjecatelja, među kojima je dominirala juniorka Katja Braica, koja je natjecanje završila osvajanjem srebrnog odličja u konkurenciji čak 55 natjecateljica.

-Katji je ovo drugi odličan nastup na ovako velikom turniru, jer je u prosincu prošle godine u Veneciji osvojila peto mjesto u konkurenciji 81 natjecateljice iz cijelog svijeta. Osim Katje vrlo smo zadovoljni na sve nastupe naših članova jer imamo odličnu ekipu kadeta, juniora, mlađih seniora i seniora koji se mogu natjecati i napadati medalju na najjačim europskim i svjetskim turnirima u karateu- poručio je Goran Živković.

Blizu medalje bila je Ema Filković koja u kategoriji juniorki -66kg osvojila peto mjesto. U meču za broncu bolja od nje bila je predstavnica Danske.