Kadetkinje TKD Velika Gorica najbolje na Feniks kupu

U Sutinskim vrelima u Podsusedu u nedjelju je održano 13. izdanje međunarodnog taekwondo turnira Feniks kupu. Natjecanju se odazvao i Taekwondo klub Velika Gorica koji je nastupio s 15 natjecatelja, koji su osvojili devet odličja – tri zlata, srebro i pet bronci.

Zlatna odličja osvojili su; Dora i Sara Habijančić te Sara Anđelić. Pavao Chudy bio je srebrni, dok su Katarina Bačurin, Matija Kompes, Marinela Bašković, Antonija Pušić i Nina Mikulin natjecanje završili osvajanjem brončanih medalja. Ujedno, ovaj je turnir bio i prvo kvalifikacijsko natjecanje za Europsko prvenstvo juniorki na kojem je nastupila Nina Mikulin, kojoj su ostale još dvije prilike da pokuša biti najbolja u svojoj kategoriji.

TKD Velika Gorica u konkurenciji 51 kluba zauzeo je četvrto mjesto, a odlična turnir još jednom su odlično odradile kadetkinje koje su zauzele prvo mjesto.