JŽNL: Samobor zaustavio niz Mraclina i učvrstio prvu poziciju

Samobor je Mraclin porazio s 3:0, zaustavivši njihovu seriju od devet uzastopnih pobjeda
162727367_2793079947581944_1251138365499423550_o Facebook NK Mraclin

Na terenima Jedinstvene županijske lige danas je odigrano pet susreta, među kojima i derbi u Samoboru između vodećeg sastava lige i trećeplasiranog Mraclina.

Domaća momčad je bila sigurna i slavila je s 3:0, čime je zaustavila niz Mraclina od devet uzastopnih pobjeda. Pitanje pobjednika bilo je riješeno već u prvih petnaestak minuta u kojima su Samoborci golovima Vujića i Ivančevića imali prednost od 2:0. Konačan rezultat u drugom je dijelu postavio najbolji strijelac lige, Željko Štulec.

Drugoplasirani TOP u srazu protiv Vatrogasca nije napravio pogrešan korak te je slavio s 3:1, dok je Stupnik u gostima kod Lomnice pogotkom Perića iz 22. minute došao do minimalne pobjede od 1:0. Bez pogodaka su završili susreti Klas-Rakove Potok te Ban Jelačić-Naftaš Ivanić.

Sutra od 15 sati igraju; Rakovec-Sveta Nedelja, Turopoljac-Vinogradar, Strmec-Dinamo i Polet-Sloga.