Josip Grdenić donio Dinamu (OO) prvu pobjedu

Nakon prošlotjednog kiksa protiv susjeda iz Odre, igrači Dinama iz Odranskog Obreža u susret protiv Zeline od prve su minute krenuli vrlo agresivno i odlučno da osvoje bodove, u čemu su na kraju i uspjeli nakon više nego zaslužene pobjede od 2:0.

U prvom poluvremenu domaći su igraći imali tri stopostotne šanse, ali u završnicama akcija neprecizni su bili Grdenić i Cimeša , dok je najveću šansu propustio Petković u finišu prvog dijela kad je sam izbio ispred golmana gostiju, ali je pucao uz vratnicu. U nastavku susreta igrači trenera Stjepana Bašića još su malo dodali gasa i bilo je samo pitanje trenutka kad će povesti. To se dogodilo u 66. minuti kada je Grdenić pobjegao gostujućoj obrani i pogodio za 1:0.

Zelina nije mogla parirati fizički puno spremnijem domaćinu, a plod konstantnog pritiska na gostujući gol bila je sjajna akcija u kojoj je Stojić u pravom slalomu prošao nekoliko igrača Zeline, te idealno uposlio Grdenića koji je izbio sam pred gostujućeg vratara i rutinirano zabio za 2:0 i veliko slavlje domaćina, kako u igralištu, tako i na tribini, koja je i ovog puta bila krcata.