Jakirovićev Zrinjski ispao iz Lige prvaka, europski put nastavljaju kroz Konferencijsku ligu

Nakon što je prva utakmica u Mostaru završila bez golova, Šerif je pred svojim navijačima slavio s 1-0, a pobjednika je odlučio autogol Igora Savića u 22. minuti
Nogometaši Zrinjskog igraju susret prvog kola kvalifikacija za Ligu prvaka protiv Sheriffa Denis Kapetanovic/PIXSELL

Moldavski prvak Šerif, kojeg vodi hrvatski stručnjak Stjepan Tomas plasirao se u 2. pretkolo nogometne Lige prvaka nakon što je u dvije utakmice prve runde izbacio BiH prvaka Zrinjski iz Mostara s 1-0.

Nakon što je prva utakmica u Mostaru završila bez golova, Šerif je pred svojim navijačima slavio s 1-0, a pobjednika je odlučio autogol Igora Savića u 22. minuti. Moldavci su izveli korner, a lopta je u gužvi pogodila Savića koji svladao svog vratara Josipa Čondrića.

Pokušavali su izabranici Sergeja Jakirovića do kraja susreta izjednačiti, ali nisu uspjeli. Najbolje prilike su propustili Mario Tičinović, Nemanja Bilbija i Karlo Kamenar.