Petković prekinuo post na Poljudu

Jakirović odveo Dinamo do pobjede na Poljudu nakon 2020.

Dinamu prva ovosezonska pobjeda nad Splićanima
Split: Hajduk i Dinamo susreli se u 28. kolu  SuperSport HNL-a Sime Zelic/PIXSELL

Dinamo je po prvi puta ove sezone svladao Hajduk u prvenstvu nakon dvije ovosezonske izgubljene utakmice.

Na rasprodanom Poljudu Modri su golom Brune Petkovića u 38. minuti slavili s 1:0. Prva je to pobjeda Dinama na Poljudu od 2020. godine.

-Možda smo malo griješili na samom početku susreta, Hajduk je u tim trenucima imao dvije prilike. Kasnije smo zagospodarili posjedom i kontrolirali utakmicu. Znali smo da će Hajduk u nastavku zaigrati s još jednim napadačem, ali probleme nam je tada radio i vjetar koji je promijenio smjer. Kroz cijelu utakmicu je bilo teško igrati po vjetru koji se mijenjao iz minute u minutu- komentirao je trener Dinama Jakirović.