Istra 1961 produbila krizu riječkih rezultata

Remi Rijeke i Istre 1961 na Rujevici
Rijeka i Istra sastali se u 21. kolu HT Prve lige Nel Pavletic/PIXSELL

U susretu 21. kola Prve HNL Rijeka i Istra 1961 na Rujevici su odigrali 1-1, a oba gola pala su u prvih sedam minuta.

Gržan je šokirao Rijeku već u 5. minuti susreta. Nakon sjajne akcije gostiju izbio je “jedan na jedan” ispred Nevistića i lijepo zabio. Međutim, vrlo brzo je stigao odgovor domaćina. Samo dvije minute kasnije Rijeka je izjednačila, a pogodak je postigao Murić naciljavši prizemnom loptom suprotni kut.

Rijeka je ovim rezultatom nastavila krizu rezultata upisavši samo jednu pobjedu u posljednjih pet kola, dok su gosti iz Pule osvojili prvi bod nakon pet uzastopnih susreta i to pod vodstvom novog trenera Danijela Jumića koji je prije tri dana naslijedi Fausta Budicina. Rijeka je i dalje četvrta s 31 bodom, dok je Istra na začelju s 14 bodova, četiri manje od Lokomotive.