Igor Mostarlić krenuo pobjedom na klupi Lonje

-Kakva utakmica u Gornjoj Lomnici. Imali smo pregršt prilika i mogli riješiti utakmicu već u prvom poluvremenu, ali ovo je slatko. Dugo nismo dobili u Meštrici, a danas je ekipa pokazala zajedništvo- javio nam je nakon pobjede Lonje nad Meštricom, predsjednik kluba iz Lonjice Igor Maksimović.

Uz podršku tridesetak navijača, Lonjičaki su bili bolja i dominantnija momčad kroz cijelu utakmicu. Redali su šanse pred vratarom Mihalinčićem, koji je bio nesavladiv. Obranio je Mihalinčić i jedanaesterac Postružinu, a na isti je način na suprotnoj strani odgovorio Andrijanić.

I kada je sve već ukazivalo na susret bez pogodaka, stvar u svoje ruke uzeo je Hrvoje Skupnjak, koji je pet minuta prije kraja svladao Mihalinčića za pobjedu Lonje od 1:0.