Hrvatska i na sjajno pripremljenoj Mladini bolja od Walesa

GOL

Reprezentativci Hrvatske do 18 godini po drugi su puta u samo tri dana svladali vršnjake Walesa. Nakon što su ih u Vrbovcu u potpunosti nadigrali i porazili s 3:0, igrači izbornika Roberta Jarnija uspješniji su bili i u Mladini na igralištu Nogometnog kluba Vinogradar gdje su slavili s 2:1.

Na sjajno pripremljenom travnjaku SC Mladini za što je najzaslužniji bio Ivan Uremović, okupljeni gledatelji mogli su uživati u dopadljivoj partiji koju su im pružile ove dvije vrste. Ugođaj je kvario tek osjećaj hladnoće, no to nije moglo pokvariti sve napore koje su domaćini uložili u organizaciju same utakmice koja je odrađena na visokom nivou, a kako se moglo čuti od ljudi iz HNS-a ovo je tek početak stvaranja reprezentativne priče u Mladini.

Bolju igru naši su reprezentativci okrunili vodećim zgoditkom Šutala u 27. minuti, da bi pet minuta prije odlaska na odmor Spence poravnao rezultat, koji se promijenio u 80. minuti kada je Dolček donio našoj reprezentaciji novu pobjedu.

-Zadovoljan sam rezultatom, pogotovo sam zadovoljan onom prvom utakmicom, dok danas nismo pokazali takvu igru, no sve u svemu zaista sam zadovoljan voljom, htijenjem i željom igrača koju su igrači pokazali- nakon susreta izjavio je izbornik hrvatske reprezentacije Robert Jarni koji ovu generaciju igrača priprema za predstojeće kvalifikacije za Europsko prvenstvo koje će se u studenom održati u Češkoj gdje uz Hrvatsku i Češku još sudjeluju Luxemburg i Makedonija.

Što je zabilježio naš objektiv pogledajte u FOTOGALERIJI.