Druga pobjeda

Hrvatska futsal reprezentacija sigurna protiv Slovačke

Nakon pobjede nad Njemačkom u gostima (5-1), Hrvatska se lako obračunala sa Slovacima, koji su u prvoj utakmici prije nekoliko dana odigrali 1-1 s favoriziranim Francuzima
Pula: Kvalifikacije za 2024 FIFA Futsal World Championship, Hrvatska – Slovačka Luka Batelic/PIXSELL

Hrvatska futsal reprezentacija stigla je i do druge pobjede u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo svladavši u Puli Slovačku s 4-0.

Antonio Sekulić je doveo Hrvatsku u vodstvo u 7. minuti, Marko Kuraja u 11. je povećao na 2-0, Sekulić minutu kasnije postigao svoj drugi gol, a potvrdu odličnog prvog dijela zaokružio je Duje Kustura u 19. minuti, postavivši konačnih 4-0.

Hrvatska 5. listopada gostuje u Francuskoj, a Galske pijetlove ugošćuju 10. listopada u ključnim dvobojima za pobjednika skupine.