GOSTUJUĆA POBJEDA: Rukometaši Rugvice startali pobjedom kod Varaždina 1930

Pobjedom 39:35 u Varaždinu kod druge momčadi Varaždina 1930, rukometaši Rugvice otvorili su novu sezonu 2. HRL-Sjever
WhatsApp Image 2021-09-26 at 20.11.34

Pobjedom 39:35 u Varaždinu kod druge momčadi Varaždina 1930, rukometaši Rugvice otvorili su novu sezonu 2. HRL-Sjever. Bila je to jednosmjerna utakmica od starta utakmice, koju su Rugvičani u svoju korist riješili u ranoj fazi utakmice. Na ulasku u 11. minuti Rugvica je imala vodstvo od 12:1, čime je pitanje pobjednika bilo riješeno.

Domaći rukometaši u prvom dijelu su smanjili prednost na pet golova. Bila je to magična granica koju Varaždinci jednostavno nisu mogli sustići, da bi opuštanje Rugvičana u zadnjim minutama utakmice kaznili za podnošljivih 39:35.

Trenerski dvojac Rugvice Miroslav Vicić i Hrvoje Džigumović priliku za igrom dao je svim igračima, a posebno raspoložen bio je Tian Borovec koji je “utrpao” 14 pogodaka, dok je Filip Brkić susret završio s 9 postignutih zgoditaka.