Gorica neporažena kod Osijeka, Toplak startao s 4 boda

Bez golova u Gradskom vrtu
Osijek i Gorica susreli se u 27. kolu Prve HNL Davor Javorovic/PIXSELL

Nogometaši Osijeka i Gorice u posljednjem su dvoboju 27. kola 1. HNL igrali 0-0.

U prvom poluvremenu najveću priliku za Osijek imao je donedavni igrač Gorice Lovrić koji u 19. minuti nije iskoristio loše ispucavanje gostujućeg vratara Kotarskog, s 20-ak metara pucao je prema praznim vratima, ali lopta je prohujala pored vratnice.

Nekoliko minuta potom najbolju priliku za Goricu imao je Atiemwen, njega je sjajno proigrao Golubickas, napadač gostiju našao se sam pred vratarom Ivušićem, no nije ga uspio i svladati.

Kotarski je u 84. minuti ponudio još jednu veliku priliku Osijeku nakon što je loše reagirao na udarac Lovrića izdaleka te ju kratko odbio pred sebe. Na odbijanac je natrčao Topčagić, no Kotarski se iskupio ušavši u udarac domaćem napadaču i njegov pokušaj izbio u korner.