Franko Andrijašević junak riječkog slavlja u Puli

Bila je to zanimljiva utakmica s mnoštvo prilika na obje strane, a na koncu je slavila Rijeka
Pula: Zaostalo 12. kolo Prve HNL, NK Istra 1961 – HNK Rijeka Srecko Niketic/PIXSELL

U odgođenoj utakmici 12. kola Prve HNL Rijeka je na stadionu Aldo Drosina pobijedila Istru 1961 s 2-1. Bila je to zanimljiva utakmica s mnoštvo prilika na obje strane, a na koncu je slavila Rijeka koja je od 82. minute igrala s igračem manje.

Gosti su poveli u 29. minuti pogotkom Franka Andrijaševića. Puljani su deset minuta kasnije uspjeli izjednačiti. Hujber je ubacio, a Josip Špoljarić na petercu mirno primio loptu i svladao Nevistića.

U 69. minuti Vučković je pokazao na bijelu točku, a siguran realizator najstrože kazne bio je kapetan Andrijašević, koji je drugim golom na utakmici osigurao novo vodstvo svojoj momčadi, koje je uspjela održati do kraja susreta.