Nogometaši Vrbovca u trećem su kolu na svom terenu osvojili nova i to velika tri boda, ovoga puta protiv Ravnica
v-r

Nogometaši Vrbovca u trećem su kolu na svom terenu osvojili nova i to velika tri boda, ovoga puta protiv Ravnica. Josip Colarić u 36. minuti glavom je zabio za vodstvo i pobjedu, na asistenciju brata Domagoja koji ga je s desne strane „pogodio u trepavicu“! Deset minuta ranije Josip je zamalo zakasnio na sjajnu asistenciju Frigana, a u 45. minuti izbacio je u stopostotnu šansu mlađahnog Bubnjara, koji nije uspio poentirati.

U nastavku susreta Ravnice su dominirale i pokušavale do pogotka, a najbliže su tome bile u 78. minuti kada je Pavić s pet metara glavom pucao preko gola. Ostalo je tako 1-0 za velika tri boda, ukupno šest nakon tri prvenstvena kola.

Pobjeda je tim važnija budući da Biškup na raspolaganju nije Sliškovića i Babića, a i u poluvremenu je morao posegnuti za čak četiri zamjene.

Prvi vrbovečki strijelac Josip Colarić u zadnje je dvije utakmice zabio ukupno 5 pogodaka i vodeći je trenutno na trećeligaškoj ljestvici strijelaca.

Novo dokazivanje nudi se već u subotu, kada u 4. kolu 3. HNL na Sajmište dolazi Vrapče.