Susret je završio bez pogodaka, 0-0
vd4

Nogometaši Vrbovca odigrali su još jednu pripremnu utakmicu, ovoga puta s prvoligašem Hrvatskim dragovoljcem. Susret je završio bez pogodaka, 0-0. Gledali smo obostrano požrtvovnu i odgovornu igru i dvije velike prigode sa svake strane.

Najprije su, u 11. minuti, ozbiljno zaprijetili gosti, ali je Zrinščak sjajno obranio udarac iskosa iz blizine, a onda se odbijenoj lopti na putu prema domaćoj mreži ispriječila stativa. Pokušao je u 35. minuti Slišković volej-udarcem s distance, ali je lopta zamalo prohujala iznad grede.

Već u 6. minuti nastavka, pogodak je mogao postići i Tomas, no, s jednog je metra prebacio gostujuća vrata. U 85. minuti dugom je loptom uposlen ponovo Slišković, koji kreće sam u šesnaesterac, vara istrčalog vratara Marića i umjesto da gađa praznu mrežu, neshvatljivo nastavlja „fintirati“ i uspijeva upropastiti gol-šansu. Posljednju šansu za pogodak ipak su u 90. minuti imali gosti, ali je Kulić s oko 12-13 metara iz okreta tukao preko gola.

-Primaran nam je cilj bio dati priliku igračima koji nemaju veliku minutažu u dosadašnjim utakmicama. Bilo je šansi s obje strane, a ne mogu biti nezadovoljan motivom i pristupom svojih igrača. Znam, mi smo prvoligaši, naš domaćin trećeligaš, i nekako je za očekivati da mi tu i pobijedimo. Vrbovec je vrlo dobra ekipa i, bez obzira na 0-0, ja sam zadovoljan- kazao je trener Dragovoljca Dragan Tadić.

Njegov kolega Dražen Biškup dijeli zadovoljstvo viđenim.

-Ovo je već druga utakmica (nakon Mladosti) u kojoj djelujemo jako dobro. Imamo puno trke i agresivnosti u igri, a neke finese bit će još bolje, kako će sezona odmicati. Za sada trebamo biti svi zadovoljni onim na što nam ekipa sliči.