Vrbovec je s ovom pobjedom skočio na treće mjesto ljestvice
v-l1

Nogometaši Vrbovca u nedjelju su na svom travnjaku osvojili tri nova boda, minimalnom, ali potpuno zasluženom, pobjedom nad Lukavcem 1-0. Strijelac jedinog pogotka u 74. minuti susreta bio je – a tko drugi – Josip Colarić, koji je 15 minuta ranije ušao s klupe nakon ozlijeđenog Lovrića.

Inače, Crveni su već u prvom dijelu susreta mogli riješiti pitanje pobjednika, ali tri stopostotne šanse nije realizirao Martinović (28., 35. i 38. minuta), a ozbiljno je prije toga zaprijetio i Babić iz slobodnog udarca u 20. minuti. Gosti su prvi priprijetili već u 14. minuti, ali je sjajno reagirao domaći vratar Zrinščak (kao i u 61. i 65. minuti).

Vrbovec je s ovom pobjedom skočio na treće mjesto ljestvice i bodovno se izjednačio s Kurilovcem, kojemu upravo iduće kolo odlazi u goste.