Nogometaši Vrbovca na Sajmištu su danas postigli i petu ovosezonsku pobjedu
vm (Custom)

Nogometaši Vrbovca na Sajmištu su danas postigli i petu ovosezonsku pobjedu. Slavili su 3-0 protiv solidnog, ali nemoćnog Maksimira, a svi su pogoci pali u drugom dijelu susreta, kada je Biškup u igru uveo tri osvježenja –Nakića, Sliškovića i Trošića.

Najprije je svoju ekipu u vodstvo doveo Nakić glavom, nakon ubačaja iz kornera u 57. minuti (usput, bio je to njegov prvijenac otkako nosi crveni dres). Za novo vodstvo u 73. minuti pobrinula se vrbovečka „sedmica“ – Domagoj Colarić. Opet je postigao euro-pogodak iz slobodnog udarca s oko 25 metara, malo iskosa – u bliže rašlje!

Konačan rezultat postavio je njegov brat Josip, prvi vrbovečki strijelac, s bijele točke u 77. minuti; prethodno su „zeleni“ upravo njega srušili u svom šesnaestercu… I, puno razloga za veliko slavlje domaće svlačionice!