U jučer odigranom susretu Turopoljac je s 2:1 svladao neugodnu Dubravu
DSC_3639

Nogometaši Turopoljca tjedan dana uoči velikog derbija protiv Naftaš Ivanića koji će ako ostane ovakvo stanje na ljestvici odlučiti o prvaku i putniku u Jedinstvenu županijsku ligu svladali su na Knejama vrlo dobru momčad Dubrave. Ušli su gosti motivirano u susret, no domaća momčad na krilima Milatovića, Šejića, Šestoka i ostatka društva nije učinila krivi korak te je pobjedom od 2:1 zadržala tri boda manje od lidera iz Ivanić-Grada.

Za vodstvo i veliku radost domaćina u 17. minuti pogodio je Šejić. S tim se rezultatom otišlo na odmor. Odluka o pobjedniku pada u 80. minuti kada ponajbolji domaći igrač Petar Milatović pogađa za 2:0. Korektni gosti iz Dubrave u sudačkoj nadoknadi preko Štefanca dolaze do počasnog zgoditka, kojim su uljepšali vlastitu sliku.

Pred Turopoljcem je u srijedu gostovanje u Obrezini kod Mladosti, dok sljedeće nedjelje u Kučama gostuje Naftaš Ivanić, koji u srijedu dočekuje Oborovo.