Nakon TŠK-a 1932 i Zeline, nogometaši Rugvica Save u susretu protiv Moslavine stigli su do treće uzastopne pobjede i četvrte utakmice bez poraza
DSC_0571

Nakon TŠK-a 1932 i Zeline, nogometaši Rugvica Save u susretu protiv Moslavine stigli su do treće uzastopne pobjede i četvrte utakmice bez poraza. S 10 bodova na kontu momčad Rugvica Save trenutno je petoplasirani sastav 4. NL- skupina B.

Susret protiv Moslavine, domaći su nogometaši u svoju korist riješili rezultatom 2:1. Nakon što se podvuče crta na 90 minuta upravo za taj jedan gol domaća je momčad bila bolja. Rugvica Sava je povela na isteku 30. minute kada je ponajbolji pojedinac susreta Mislav Mikulić ostao sam na drugoj vratnici i bez poteškoća pogodio za 1:0. Isti je igrač u 37. podebljao vodstvo. Bojan Milinković u svom je šesnaestercu igrao rukom i sudac Marko Matijašec je pokazao na bijelu točku s koje je precizan bio Mikulić.

U nastavak susreta gosti ulaze puno odlučnije i nakon deset minuta koriste neopreznost domaće obrane i preko Luke Končarevića smanjuju rezultat i odvode utakmicu u nemirne vode. Rasplamsala se igra nakon toga s jedne i druge strane, no do isteka devedesete minute mreže se više nisu zatresle i tri su boda ostala u Rugvici.