Nakon šezdeset minuta igre gosti su slavili s 31:29
DSC_2263

Rukometaši Dugog Sela, doživjeli su drugi uzastopni poraz. Nakon što su u prošlom kolu doživjeli poraz u županijskom derbiju od Ivanića, u ovom kolu bolji od njih na domaćem parketu bili su rukometaši Metalca koji su slavili s 31:29.

Iako su u prvih petnaestak minuta domaći rukometaši bili u prednosti, do odlaska na odmor iskusniji gosti preuzimaju vodstvo koje je u nastavku u dva navrata bilo i +5. Pred kraj susreta domaći su igrači imali priliku da uhvate priključak, no u presudnim trenucima nedostajalo je koncentracije te su bodovi otišli put Zagreba.

Najistaknutiji igrač u domaćim redovima bio je Mišković s 13 postignutih zgoditaka, dok je Finek za goste postigao 8.

1. HRL- SJEVER, 9. KOLO
MRK DUGO SELO – RK METALAC 29:31
MRK DUGO SELO: Kuzmanović 4 obrane, Crnojević 6 obrana, Rajić 1, Šuker, Deronja 1, Pustak, Hršak 2, Agatić, Grubišić 9, Goluža, Vranić 1, Magdić, Raužan 1, Mišković 13, Čelić. TRENER: Matej Mišković
RK METALAC: Poljak, Heningman 10 obrana, Kaldi, Jurman 1, Semren 2, Miklečić, Katinić 2, Matoic 7, Pranjić 4, Finek 8, Gunjača, Cikatić 7, Magdić. TRENER: Robert Papić