Sastav Sesvetskog Kraljevca pobjednik je Zimskog HORUGVIĆA u kategoriji limača
DSC_8888

Sastav Sesvetskog Kraljevca pobjednik je Zimskog HORUGVIĆA u kategoriji limača. U finalnom susretu Sesvetski Kraljevec je svladao Kraljeve s 2:0. Treće mjesto osvojili su igrači Naftaš Ivanića koji su u susretu za broncu s 2:1 svladali vršnjake Brcka.

Nagrade najuspješnijim momčadima i pojedincima dodjeljivao je tajnik Nogometnog središta Dugo Selo Martin Šarić. Najbolji pojedinci u kategoriji limača bili su; vratar Bartol Golubiček (Kraljevi), strijelac Antonio Cimaš (NK Naftaš Ivanić) i igrač Lovro Fabijanić (NK Sesvetski Kraljevec).

REZULTATI
ČETVRTFINALA: NK Brcko – NK Zelina II 1:0, Sesvetski Kraljevec II – Kašina 2:0, Kraljevi – NK Zelina I 1:0, NK Naftaš Ivanić – NK Sesvetski Kraljevec I 2:1
POLUFINALA: NK Brcko – Kraljevi 0:5, Sesvetski Kraljevec II – NK Naftaš Ivanić 2:1
ZA TREĆE MJESTO: NK Naftaš Ivanić – NK Brcko 2:1
FINALE: NK Sesvetski Kraljevec II – Kraljevi 2:0