Rukometašice Rugvice doživjele su i treći poraz u nastavku prvenstva. U susretu u Zaprešiću kod istoimene ekipe poražene su s 29:22
DSC_1982

Rukometašice Rugvice doživjele su i treći poraz u nastavku prvenstva. U susretu u Zaprešiću kod istoimene ekipe poražene su s 29:22. Dobru igru iz prvih trideset minuta, Rugvičanke nisu ponovile u drugom dijelu, te su domaće rukometašice iskoristile pruženu šansu za šestu prvenstvenu pobjedu.

Utakmica u Zaprešiću bila je zapravo preslika domaćeg susreta protiv Rudara, u kojem su rukometašice Rugvice diktirale tempo susreta u prvom dijelu, da bi potom jednostavno nestale s terena. Takav se scenarij ponovio i u Zaprešiću, gdje su Rugvičanke nakon pola sata igre imale vodstvo od 14:10. Sve je u tim trenucima djelovalo savršeno u igri ekipe trenerice Andree Mikulić.

Nažalost, u nastavak susreta na teren kao da je istrčala neka druga ekipa. U dva navrata rukometašice Rugvice gotovo desetak minuta bile su bez gola, a njihove brojne pogreške domaće su igračice kažnjavale laganim zgodicima za na kraju uvjerljivu pobjedu od +7.