Rukometaši Rugvice lakoćom su se obračunali s momčadi Marofa koju su na domaćem parketu porazili s uvjerljivih 41:18
DSC_5567

Rukometaši Rugvice lakoćom su se obračunali s momčadi Marofa koju su na domaćem parketu porazili s uvjerljivih 41:18. Bio je to susret dva neravnopravna suparnika u kojem rukometaši Rugvice ništa nisu prepustili slučaju te su ostvarili i treću ovosezonsku pobjedu.

Gosti su prijetili tek u uvodnih desetak minuta, nakon čega Rugvičani ubacuju u brzinu više te iz minute u minutu povećavaju prednosti. Nakon prvih trideset minuta bilo je +9 (18:9), a u istom ritmu domaći su igrači nastavili i u nastavku susreta u kojem su se pogoci redali kao na tekućoj traci za na kraju konačnih +23.

U domaćim redovima desetorica igrača upisala su se među strijelce, a prednjačio je mladi Nikola Ivanković koji je susret završio s 14 zgoditaka.