Pogodak vrijedan slavlja 28:27 sedam sekundi prije kraja postigao je Nikola Ivanković sa sedam metara
DSC_6730

Doslovno sa zvukom sirene rukometaši Rugvice slavili su na domaćem parketu protiv Koprivnice. Pogodak vrijedan slavlja 28:27 sedam sekundi prije kraja postigao je Nikola Ivanković sa sedam metara, da bi brzi pokušaj gostiju “glavom” zaustavio Momčilo Filipović, nakon čega je moglo započeti domaće slavlje.

Bila je to prava prvenstvena utakmica, s dosta borbe i žara u igri, u kojoj je domaća momčad na kraju imala nešto više sreće. U prvom dijelu momčadi su se neprestano izmjenjivale u vodstvu, da bi početak drugih 30 minuta pripao gostima koji su nakon desetak minuta igre imali četiri pogotka viška. Uspjeli su Rugvičani taj zaostatak anulirati uoči posljednjih petnaestak minuta igre, u kojima je uslijedila igra gol za gol, pri čemu su na kraju više sreće imali domaći rukometaši u čijim je redovima prvi strijelac bio Tian Borovec s osam golova.