Pala i ZG-Dubrava za nastavak pobjedničkog niza
DSC_6206

Nakon dvotjedne stanke rukometaši Rugvice ponovno su se vratili na parket. U svoj su dvorani ugostili ZG-Dubravu i susret u svoju korist riješili bez previše stresa. Konačnih 37:24 to zorno i prikazuje. Pobjedom je nastavljen sjajan niz, jer i nakon 15 odigranih susreta Rugvičani su bez poraza.

Prvih desetak minuta gosti su još održavali rezultatski priključak, nakon čega je započelo postepeno odvajanje domaćih rukometaša. Do odlaska na odmor bilo je +9 (22:13), a ta je prednost u nastavku još malo i narasla za konačnih +13 (37:24).

Svi igrači iz zapisnika dobili su priliku za igrom, a najraspucaniji ovoga je puta bio Ivan Čupić s 8 pogodaka, šest je postigao Nikola Ivanković, a pet Josip Nedić. Danak pobjede, platio je mladi reprezentativac Tian Borovec, koji se ozlijedio u ranoj fazi utakmice, zbog čega je ostatak susreta odgledao s klupe za pričuve.