Na otvaranju proljetnog dijela sezone 1. HRL-Sjever, rukometaši Dugog Sela i Maksimir Pastele odigrali su 28:28
DSC_0186

Baš kao i na otvaranju sezone Prve lige-Sjever kada su u Zagrebu odigrali bez pobjednika (25:25), rukometaši Dugog Sela i Maksimir Pastele i jučer su podijelili bodove odigravši na proljetnom startu 28:28. Na kraju cijele priče podjela bodova možda je i najrealniji ishod susreta u kojem su gosti iz Zagreba većim dijelom utakmice bili u vodstvu, da bi na kraju u zadnjem napadu došli do zgoditka vrijednog boda.

Najvećih +7 gosti su imali u 20. minuti (13:6), nakon čega su se domaći igrači pribrali i u 27. minuti došli na samo gol zaostatka (14:13), da bi u 47. minuti uspjeli i izjednačiti (23:23). Na ulasku u posljednjih 40-ak sekundi Dugoselci su imali i minimalnu prednost (28:27), no neodlučnost u napadu omogućila je rukometašima Maksimir Pastele da dođu do izjednačenja i boda.