Bila je to tvrda, ne odveć kvalitetna utakmica u kojoj je svakoj momčadi pripao po bod, nakon konačnih 1:1
DSC_3266

Nogometaši Rugvica Save 1976 i u četvrtom proljetnom susretu ostali su neporaženi. S osam bodova osvojenih ovog proljeća Rugvičani su u sredini poretka, trenutno su osmoplasirani sastav s 28 bodova na kontu koliko ima i šestoplasirana Mladost i sedmoplasirana Croatia, koju su jučer ugostili na igralištu u Rugvici.

Bila je to tvrda, ne odveć kvalitetna utakmica u kojoj je svakoj momčadi pripao po bod, nakon konačnih 1:1. Prema prikazanome, najrealniji i najpošteniji ishod utakmice, u kojoj je domaća momčad imala vodstvo od 38. minute golom Ante Filipovića, kojeg je u 78. poništio Mihael Šaško.

Izjednačenju gostiju prethodila je inicijativa koju su imali većim dijelom drugog poluvremena, u kojem je Šaško, sjajno pogodio s petnaestak metara, za konačnih 1:1.