Završilo je neodlučeno 1-1
v1 (2)

Novu pripremnu utakmicu na Gradskom stadionu u Vrbovcu odigrala dva stara znanca – Vrbovec i Mladost iz Ždralova. Završilo je neodlučeno 1-1.

Prvi je, već u 29. minuti, zaprijetio Vrbovec, ali je udarac Frigana s gol-crte izbio Abramović. Ipak, domaćin je poveo u 49. minuti novom majstorijom Domagoja Colarića. Crvena je „sedmica“ neobranjivo pogodila iz slobodnjaka s oko 22 metra, preko živog zida.

Gosti su uspjeli izjednačiti devetnaest minuta kasnije s bijele točke. Bubnjar je u svom kaznenom prostoru srušio Hercega, a Žabec je sigurno realizirao kazneni udarac. U finišu susreta s ruba šesnaesterca opasno je zaprijetio Vrbanić, ali je domaći mladi vratar Benić obranio ovaj udarac.