U prvom susretu 9. kola Paket24 Premijer lige, rukometaši PPD Zagreba pobijedili su Goricu 32:23
DSC_9877

U prvom susretu 9. kola Paket24 Premijer lige, rukometaši PPD Zagreba pobijedili su Goricu 32:23. Iako konačnih +9 za Zagreb pokazuje kako su gosti relativno lako došli do pobjede tome tako i nije bilo. Gorica se prikazala u jako dobrom svjetlu, nakon nešto slabijeg ulaska u utakmicu koji je rezultirao minutom odmora već u 12. minuti susreta.

Iako su se u 15. Goričani našli na -5 (2:7), domaći se rukometaši nakon toga nisu “raspali” već su pronašli dobar ritam i držali susret otvorenim sve do 40. minute. Razlika je u tom dijelu iznosila tri do četiri gola. No, tada je stigla velika serija Zagrebaša od pet pogodaka zaredom i pitanje pobjednika bilo je riješeno (16:19, 16:24).

Sa šest pogodaka Hrvoje Ceković bio je najbolji strijelac u redovima Gorice, dok su po pet pogodaka za PPD Zagreb postigli Vlado Matanović i Valentino Ravnić.

PAKET24 PREMIJER LIGA, 9. KOLO
HRK GORICA – RK PPD ZAGREB 23:32 (10:14)
HRK GORICA: Turčić, Ceković 6, Turkalj, Laljek 2, Goričanec 2, Baković, Cikatić 1, Čakarić 6, Solariček, Jozepović, Sladoljev 8 obrana, Bura 3, Barišić, Tomašić 2, Gal 3. TRENER: Andrija Nikolić
RK PPD ZAGREB: Ćavar 2, Faljić 2, Klarica, Gojun, Srna 4, Slavić 4 obrane, Musa, Sirotić 1, Matanović 5, Mandić 7 obrana, Čupić 4, Ravnić 5, Hrstić, Obranović 4, Leimeter 3, Grahovac 2. TRENER: Ivica Obrvan