Pobjedom nad Zametom 39:31, Goričani su dva kola prije kraja prvenstva otklonili sve sumnje i potvrdili status premijerligaša
DSC_0527

Sada je i službeno – rukometaši Gorice i sljedeće će sezone igrati u Premijer ligi. Pobjedom nad Zametom 39:31, Goričani su dva kola prije kraja prvenstva otklonili sve sumnje i potvrdili status premijerligaša. Peta je to uzastopna pobjeda igrača trenera Andrije Nikolića, koji u Velikoj Gorici u nastavku sezone radi sjajan posao.

-Očekivali smo pobjedu, no nismo mislili da će na kraju biti ovako lagano. Nije bilo nekog prevelikog naboja te sada idemo odraditi ova dva susreta i kao prvoplasirani zaključiti Ligu za ostanak. Igramo bez stresa što se vidi po našoj učinkovitosti- rekao je nakon susreta kapetan Gorice Hrvoje Ceković.

Večerašnji susret odigran u Gradskoj sportskoj dvorani bio je lišen svake rezultatske neizvjesnosti. Goričani su polako gradili svoju prednost koja je nakon prvih pola sata igre iznosila četiri pogotka (19:15), da bi otpor gostiju u potpunosti slomila u posljednjih dvadesetak minuta u kojima su imali i dvocifrenu prednost koju su gosti iz Rijeke uspjeli na kraju malo ublažiti.

Prvo ime susreta bio je Davor Ćavar koji je susret završio s 12 postignutih zgoditaka.