DSC_7519

Nogometaši Kurilovca napokon su povezali dvije pobjede. Nakon što su u prošlom kolu bili uspješniji od Opatije, u jučer odigranom susretu na SRC-u Kurilovec pobijeđeno je Špansko. Domaća momčad naplatila je sve one promašaje iz prethodnih kola te je slavila s uvjerljivih 7:0. Mogla je pobjeda biti i uvjerljivija, jer Marin Matoš je promašio čak dva kaznena udarca.

-Čak bi sada rekao da zadnje dvije- tri utakmice igramo slabije nego u početku prvenstva, no danas nam je sve to došlo na naplatu. Prvi gol smo dali iz njihove pogreške, a u drugom dijelu dečki su dali sve što imaju za na kraju uvjerljivu pobjedu- istaknuo je trener Kurilovca Perica Vidak.

Dugo su Kurilovčani lomili otpor gostiju iz Španskog, čija zadnja linija u 31. minuti radi pogrešku koji koristi Šime Gregov, koji dovodi domaću momčad u vodstvo, koja je odigrala goropadnih drugih 45. minuta u kojima su još šest puta pogađali mrežu. Seriju je započeo Roginić, nakon kojeg su još pogađali Sedlaček, Matoš, Mandura, Velić te Gregov koji je i otvorio golijadu.

TREĆA NOGOMETNA LIGA- ZAPAD, 13. KOLO
NK KURILOVEC – NK ŠPANSKO 7:0 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Gregov (31), 2:0 Roginić (52), 3:0 Sedlaček (60), 4:0 Matoš (70), 5:0 Mandura (72), 6:0 Velić (85), 7:0 Gregov (89)
NK KURILOVEC: Hadžić, Čunčić, Rajić, Krpečanec, Roginić (od 74. Velić), Sedlaček, Gregov, Spudić (od 53. Humeljak), Šarić, Muhar (od 64. Mandura), Matoš. TRENER: Perica Vidak
NK ŠPANSKO: Madžar, Koletić, Radovac, Pranjić- Kaurin, Guliš, Cimenti, Lerotić (od 57. Ćurković), Štignjedec, Zebić (od 61. Veneti), Kosorčić, Knez (od 82. Šiprak). TRENER: Stipe Brnas